Door een aandoening of beperking kan het zijn dat u niet, of slechts met grote moeite, in staat bent zelfstandig één of meer functionaliteiten in uw woon-, werk- of leefomgeving te bedienen.
Met behulp van een zender en een eventuele bedienaanpassing wordt het mogelijk de functie(s) vanaf een afstand te bedienen.
Veel van onze producten werken via het GEWA Smart House systeem:
Een slim uitgekiende woonomgeving voor personen met een handicap, met GewaLink draadloze omgevingsbediening
GEWA "Smart House"
GEWA "Smart House" is een concept dat ontwikkeld is voor mensen met lichamelijke onmogelijkheden. De microprocessors in de zenders en ontvangers maken een groot scala van toepassingen mogelijk. Individuele aanpassingen kunnen zodoende beter worden toegepast. De basis voor GEWA "Smart House" is GewaLink.
Klik op de afbeelding om te vergroten...
Volledige controle - geen draden
De basisgedachte achter GewaLink is om mensen met beperkingen meer bewegingsvrijheid te bieden, zonder storende kabels en vaste aansluitingen. Alle elektrische functies zijn samengevat in één gestandaardiseerd, maar flexibel, programma. Hierdoor heeft de gebruiker volledige toegang tot zijn omgeving: het bedienen van deuren, liften, ramen, sloten, telefoon, alarm, bed, schakelaars, verlichting, radio, tv, video en geluidsinstallaties. Dit verbetert de mobiliteit en vermindert de afhankelijkheid. Alles is op afstand bedienbaar met een zender. Het GewaLink systeem werkt met Infra Rood licht voor het aansturen. Alle functies worden op afstand bediend met dezelfde zender.