Bedalarm

Naast epilepsie alarmering voor in bed zijn er ook nog andere alarmeringsmogelijkheden voor ’s nachts. Deze bedmatten en sensoren worden gebruikt voor het registreren en monitoren van vitale functies en/of het verlaten van het bed.
De doelgroep voor deze hulpmiddelen bestaat onder andere uit mensen met ouderdomsverschijnselen, zoals dementie of Alzheimer, en anderen met dwaalgedrag door bijvoorbeeld een verstandelijke beperking. Voor wegloopsignalering zijn ook nog andere oplossingen beschikbaar. 

  

Er zijn verschillende alarmeringsproducten van Abilia Emfit beschikbaar, die in te zetten zijn in verschillende situaties waar alarmering nodig is.
Het Abilia Emfit bedalarm wordt voornamelijk gebruikt voor het registeren van zwerf- en dwaalgedrag.

Dit kan door middel van een mat in bed, in de stoel en voor de deur. Deze mat stuurt een signaal naar de controle unit die het eventueel weer naar een pieper of telefoonkiezer zal sturen.

Graag maken wij een afspraak met u om deze en andere oplossingen te demonstreren.

DOWNLOAD HIER DE ALGEMENE FOLDER OVER BEDALARM

Scroll naar boven

Belangrijke mededeling

Vanaf vandaag neemt Quo Vadis Nederland afscheid als officiële distributeur van Otiom in Nederland en Vlaanderen. We willen u van harte bedanken voor het vertrouwen en de samenwerking in de afgelopen periode – dat hebben we enorm gewaardeerd!

Voor al uw vragen, bestellingen of ondersteuning kunt u nu rechtstreeks terecht bij ons fijne team van Otiom in Denemarken via https://otiom.com/. Zij staan klaar om u met dezelfde betrokkenheid en kwaliteit te helpen.

Dank voor uw begrip en vertrouwen. We wensen u veel succes en plezier met het gebruik van Otiom!

NAVO-TOP REGIO DEN HAAG VAN 22-28 JUNI

Let op: mogelijk tijdelijke impact door NAVO-top
Vanwege de NAVO-top kan onze service op sommige locaties in Nederland tijdelijk afwijken van wat u van ons gewend bent. Mocht dit voor uw situatie gelden, dan nemen wij uiteraard vooraf contact met u op.