Deuropeners

Er zijn verschillende deurautomaten, ook wel deuropeners genoemd. Lichte automaten voor binnendeuren en zwaardere voor buitendeuren of deuren zwaarder tot 250 kg. Er zijn automaten met duw- en trekarmen, glijdend en scharnierend. Ook voor schuifdeuren hebben we openers.

De automaten zijn standaard radiofrequent bedienbaar en kunnen met een ontvanger aangepast worden voor bediening met Infra Rood

Door een deur te voorzien van een elektrische deurautomaat en / of deze Infra Rood bedienbaar te maken, is deze ook met het GewaLink systeem te bedienen. Geschikt voor zowel binnen- als buitendeuren. In combinatie met domoticasystemen is het mogelijk deze aangepaste ramen, deuren en sloten automatisch te laten sluiten, ontgrendelen of openen.

Accessoires

Om beter te voldoen aan de eisen op het gebied van in- en uitgangen, hebben wij een uitgebreid assortiment accessoires, zoals zenders en ontvangers op basis van Infra Rood en/of Z-wave. Enkele van de meest gebruikte accessoires zijn:

Graag maken wij een afspraak met u om de mogelijkheden voor deurautomaten en de accessoires te bespreken en demonstreren.

Scroll naar boven

NAVO-TOP REGIO DEN HAAG VAN 22-28 JUNI

Let op: mogelijk tijdelijke impact door NAVO-top
Vanwege de NAVO-top kan onze service op sommige locaties in Nederland tijdelijk afwijken van wat u van ons gewend bent. Mocht dit voor uw situatie gelden, dan nemen wij uiteraard vooraf contact met u op.