ISAAC-NF congres 7-8 oktober

ISAAC-NF online congres 2021 van 7 t/m 8 oktober met als thema “De OC-leidraad, als het om ondersteunde communicatie gaat”. Er zijn dagelijks 4 tot 5 webinars met een koppeling naar deze Leidraad.

Met onder andere webinars over:

  • OC gebruik door volwassenen
  • vriendjes maken en samen spelen
  • leespraat
  • inclusie en OC bij autisme 

Webinar ‘Woordvoorspelling op basis van je locatie’ – QuoVadis
Wat je wilt zeggen kan sterk afhankelijk zijn van waar je bent. Neem bijvoorbeeld het woord ‘koffie’. Ben je in een restaurant, dan wil je waarschijnlijk een kop koffie bestellen. Ben je in de supermarkt, dan wil je weten waar de koffie ligt. Ben je thuis, dan wil je iemand een kop koffie aanbieden. Grid 3 gebruikt je locatie om zinsdelen voor te stellen, zodat je snel om de rekening kunt vragen in een restaurant of bij de bakker om een gesneden wit kunt vragen.  

Vrijdag 8 oktober 12:00-12:45 uur.

Programma: https://www.isaac-nf.nl/congres

Scroll naar boven

NAVO-TOP REGIO DEN HAAG VAN 22-28 JUNI

Let op: mogelijk tijdelijke impact door NAVO-top
Vanwege de NAVO-top kan onze service op sommige locaties in Nederland tijdelijk afwijken van wat u van ons gewend bent. Mocht dit voor uw situatie gelden, dan nemen wij uiteraard vooraf contact met u op.